Fotograf baletowy i portretowy

#balletphotographer


Ambasador Quadralite

Ambasador Lumix

Ambasador Fotoforma

CEO fotospotkania.pl oraz Studio Nurt


Dynamiczne i niepowtarzalne kadry. Pełne ekspresji a zarazem wdzięku ujęcia. A wszystko idealnie otulone doskonałym światłem, dopasowanym do wyrazu zdjęcia. Tak, tego oczekuję od fotografii, którą zajmuje się na co dzień. Fotografia baletowa jest tym, czego potrzeba w przestrzeni publicznej i czym bardzo chętnie dziele się, zarażając tym innych!


Nazywam się Artur Kos i jestem fotografem baletowym.


Ponad 15 lat zaglądam przez wizjer rejestrując na matrycy aparatu napotkane chwile. Przebyłem niejedne meandry tej formy sztuki. Doświadczyłem wzlotów i upadków. Ale zawsze… ZAWSZE poszukiwałem tego co zachwyca w sztukach wizualnych. Tego co sprawia, że wydrukowane zdjęcie cieszy oczy oglądających. Odkąd pamiętam portretowałem. Potem rozwijałem się, w różnych kierunkach, nie omijając aktu czy komercyjnych sesji reklamowych. Jednak zawsze w centrum mojej uwagi był człowiek. Po latach doświadczeń dotarłem do musicali, by ostatecznie skoncentrować się na fotografii baletowej, która jest niczym crème de la crème fotografii tańca.

Każda kolejna sesja sprawia, że odkrywam świat fotografii na nowo. Kolejne ujęcie, kolejna baletnica, kolejne pomysły. Nie kończąca się kopalnia możliwości. Ten kto spróbował, ten wie. Nie jest to proste, ale bardzo piękne i wielce satysfakcjonujące.

 

Szanowne Baletnice i baletmistrzowie

W tym miejscu pragnę Wam serdecznie podziękować za zaufanie i poświęcony czas w trakcie sesji. Chce abyście wiedzieli, że bardzo doceniam Wasz codzienny trud i ogrom pracy jaki wkładacie w rozwój swoich umiejętności. Fotografując, zapisuje na wieczność to piękno, jakim dysponujecie wewnątrz siebie i to, w jak doskonały sposób prezentujecie swój talent. Jesteście CUDOWNI! Wielki dzięki za to!

 

Dziękuję firmom Panasonic Polska, Fotoforma i Quadralite za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Mam nadzieję, że efekty naszej współpracy odwiedzą każdy zakątek tego świata. Serdeczne dzięki.  


Zapraszam do oglądania mojej autorskie strony www.arturkos.pl, do korzystania z mojego doświadczenia i wiedzy w trakcie warsztatów czy FOTOspotkań, których jestem organizatorem.

Recenzje

Recenzje

"Artur to cudowny człowiek z pasją do fotografii. Osobiście rzadko lubię bywać przed obiektywem, ale z Arturem pracuje mi się na tyle swobodnie i dobrze, że zawsze jestem bardzo zadowolona i wychodzę z ogromnym uśmiechem 😊 Miło spędzony czas i tysiące wspaniałych pomysłów. 💚"

—Kasia

Follow me on Instagram


@arturkos_balletphoto