20 Zlot Optyczne.pl

20 Zlot Optyczne.pl


Zdjęcia, które prezentuję poniżej powstały w trakcie XV Zlocie Optyczne.pl Uczestniczyłem w Zlocie Optyczne.pl jako Prelegent. Reprezentowałem Panasonic Polska jako Ambasador marki #lumix a pozowała niezawodna: Kinga Czekaj

Nie są to typowe zdjęcia z sesji tylko "złapane" w trakcie warsztatów. Jednak mają w sobie moc, którą dziele się z Wami.

Gdybyście mieli ochotę w szerszym gronie posłuchać o fotografii baletowej zapraszam do udziału w nadchodzących wydarzeniach:

1. 10 Letni Festiwal Fotograficzny PHOTO SUMMER DAY, 18-20 sierpnia 2023r.

2. Festiwal Fotoforma, 12-13 października, PGE Narodowy

Spotkania w mniejszym gronie, kursy i warsztaty realizuję w ramach FOTOspotkań i zapraszam Was do śledzenia, bo warto! T Ilośc wiedzy i praktyki jaką przekazuje jest wystarczająca do tego, aby lepiej widzieć światło i robić lepsze zdjęcia.

Zapraszam do oglądania kilku zdjęć ze zlotu:) #panasoniclumix #quadralite #quadralite #arturkos Panasonic Polska Quadralite

Warsztaty fotograficzne to doskonała okazja do rozwoju umiejętności i pasji związanych z fotografią. Na warsztatach można nauczyć się podstawowych zasad kompozycji, oświetlenia, kadrowania i obróbki zdjęć. Można też poznać różne rodzaje fotografii, takie jak portret, krajobraz, reportaż czy makro. Warsztaty fotograficzne są prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych fotografów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Warsztaty fotograficzne to także okazja do poznania innych miłośników fotografii i wymiany opinii i inspiracji. Warsztaty fotograficzne to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i rozwijanie swojej kreatywności.